0
clear
  • 50 ADET/GRUP 1 M/1.5 M/3 M 2.0mm SC/APC-sc/APC SIMPLEX 9/125 elyaf yama kablosu jumper kablo, tek modlu APC kablosu SC/APC
  • -20%
  • -20%
50 ADET/GRUP 1 M/1.5 M/3 M 2.0mm SC/APC-sc/APC SIMPLEX 9/125 elyaf yama kablosu jumper kablo, tek modlu APC kablosu SC/APC

50 ADET/GRUP 1 M/1.5 M/3 M 2.0mm SC/APC-sc/APC SIMPLEX 9/125 elyaf yama kablosu jumper kablo, tek modlu APC kablosu SC/APC

₺ 61.90

Malların miktarı
Sipariş verilebilir

-75.90/lot-49.87/lot-47.87/lot-69.90/lot-69.90/lot-75.90/lot-69.90/lot-69.90/lot özellikleri : konnektörler : SC/APC çekirdek : tek Modlu Fiber yoğunluk :  SIMPLEX uzunluk :  1 M/1.5 M/3 M çap : 2mm dost Hatırlatma :
diğer konnektörleri gerekiyorsa bize bir mesaj göndermek lütfen bize böyle
(SC/APC-YP/APC; SC/APC-ST/APC; SC/APC-lc/APC ve vb .) uygulama : telekomünikasyon Ağları, veri Ağları, CATV, aktif Cihaz Sonlandırma, endüstriyel ortamlarda, Metro Uygulamaları, Test Cihazları, WAN ve LAN Uygulamaları, öncül Tesisatları Sepcifications : parametre birim FC, SC, LC/Zırhlı fiber patch kablosu ST, MU MT-RJ, MPO E2000 SM MM SM MM SM MM SM PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC ekleme kaybı (tipik) d B ≤0. 3 ≤0. 2 ≤0. 3 ≤0. 2 ≤0. 3 ≤0. 2 ≤0. 2 ≤0. 3 ≤0. 2 ≤0. 2 ≤0. 3 ≤0. 3 geri dönüş kaybı d B ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75 çalışma dalgaboyu nm 850, 1310, 1510 850, 1310, 1510 850,1310, 1510 1310, 1510 Exchangeability d B ≤0. 2 ≤0. 2 ≤0. 2 ≤0. 2 titreşim d B ≤0. 2 ≤0. 2 ≤0. 2 ≤0. 2 çalışma sıcaklığı °C -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75 depolama sıcaklığı °C -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85 kablo çapı mm Φ3. 0, Φ2. 0, Φ0. 9 Φ3. 0, Φ2. 0, Φ0. 9
gönderi ve Ödeme : 1. biz 1-3 gün içinde parsel sevk eğer ödeme yaptıktan sonra.
ve ödeme aşağıdaki şekillerde Aliexpress tarafından kabul : Kredi kartı, TT, Western Union ve Qiwi cüzdan.
2. The sevkiyat Çin post air mail yoluyla ücretsiz nakliye olduğunu, paket ağırlığı fazla 2 kg veya paket boyutu 90 CM daha büyük olduğunu, biz kullanacağız EMS vb veya hava posta ile iki parsel veya daha fazla parsel ile gemi.
3. Talimat : paketin ayrıntılarını işaretlenmiş ağırlık ve boyut malların gerçek ağırlık ve boyut değil, gerçek ağırlık ve boyut bilmeniz gerekiyorsa, sen sadece bize başvurmanız gerekir.
4. Teslim süresi :
1) Ulaşım gelişmiş ülkelerde yaklaşık 7-45 gün.
2) Uzak ülkeler yaklaşık 2-8 hafta.
5. daha hızlı nakliye yöntemi kullanmak istiyorsanız alıcı Varsa, EMS gibi, DHL vb, artış nakliye hakkında bizimle iletişim kurunuz.
6. Instruction : nakliye zaman alıcının gümrük zaman veya Mücbir bağlıdır Sebepler. alıcı uzun bir süre içinde mal almazsa, biz umut alıcı gümrük ya da yerel postane irtibata geçebilirsiniz, yakında mal almak için.
Gümrük hakkında : 1. sipariş almasını sağlamak amacıyla olmadan veya alt ithalat vergisi, biz olarak ilan edecek " hediye " bir ile alt değeri ödenen toplam fiyat yansıtmamaktadır veya ürünün piyasa değeri ve farklı tarife kuralları olan ülkeler için geçerli olmayabilir.
2. Or bize bir mesaj bırakabilir ne kadar biz gümrük beyannamesi yapmak gerekir. biz yönergeleri izleyin mutluyuz.
3. Any ithalat ücretleri veya ücretleri alıcının sorumluluğundadır.
4. suppliers gümrük departmanı tarafından kaynaklanan gecikmelerden sorumlu değildir ülkenizde.
5. Additional maliyetler veya gecikmeler uluslararası ticaret sırasında oluşabilir. biz içtenlikle ek ithalat maliyetlerinin veya kullanmayın gümrükleme gecikmeler iadesi talebinde bulunan veya negatif ayrılmadan bir gerekçe olarak geribildirim.

Anahtar Özellikler

Kablo uzunluğu:
1M, 1.5M, 3M
tip:
Jumper
Model Numarası:
SC to SC
paket:
Evet
ürünleri Durum:
Stok
Fiber Type:
Single-Mode
Cable Length:
1M/1.5M/3M
Cable Type:
SIMPLEX
Connector A:
SC/APC
Connector(s) B:
SC/APC
Type:
fiber optic jumper cable
Diameter:
2.0MM
SKU:
Good0434
Bulk quantity:
50 PCS / LOT
Level:
Tele grade

Benzer ürünler kategorisinde

Merhaba Arkadaşım, Bu ürünler hakkında, biz şimdi büyük Numarası Stok var! Doğrudan Ödeme Biz hızlı sevkiyat ve kaliteli ürünleri göstermek! Ürün detayları : Durum : Marka Yeni ve % 100% çalışma STOK : EVET Nakliye Süresi : ≤ 2 gün Tarafından ücretsiz nakliye : Çin post Hava Uçak Posta (RF xxx CN) Onun sipariş gerekiyorsa (s) acil, O Zaman da tarafından nakliye yolu : DHL, TNT, EMS, eEMS, epaketi.. Paketi : Standart ambalaj (söz : emniyet) Garanti : 3 Ay Hakkımızda : Merhaba Arkadaşım, güzel bir gün Var! Bu Jack, firmamız satış odaklanmak : dizüstü bilgisayar parçaları. Biz sunan ısrar : iyi kalite, iyi Fiyat, ve iyi satış hizmeti için bizim müşteriler. Ağırlıklı ürünler : laptop ekran, Klavye, LCD kılıf kapak, Bellek, DC güç Jack, LCD kablo, CPU Fan, pil.. Biz genellikle müşterilerimize göndermek onun içinde siparişler 2 gün ile emniyet ambalaj. Ayrıca müşteriler alabilirsiniz onun siparişler hakkında : 2530 gün Çin post Hava Uçak Posta Satış Hizmeti : Herhangi bir yardım veya tekrar bizimle iş yapmak istiyorsanız...

açıklama 100% yeni ve yüksek kalite malzeme : Yumuşak Şerit Kablo paket Içeriği : köprüsü Bağlantı Kablosu

 5 PCS 20 cm SATA 15 Pin için 4 Pin Güç Kablosu Seri ATA 15pin Erkek Molex IDE 4pin Kadın Güç  uzatma kablosu için BTC Madenci Madencilik  Hakkında Açıklama : Özelliği : 1...

Açıklaması Ürün adı : e SATA uzatma kablosu Uyumluluk : e SATA donanımlı bilgisayarlar, çevre birimleri Konektörler : standart e SATA 7 pin erkek konektörler Boyut : 1 M / 1.8 M / 3 M Renk : Siyah Özellikler : Destek tak ve çalıştır. Daha iyi EMI ve empedans için Premium koruyucu. 300 MB / secon'a kadar veri aktarım hızıD. Paket Içeriği : 1 x e SATA veri kablosu E

Güç Kablosu Konektörü Pin Kaldırma Sökücü Modding Mod Pin Araçları Kiti Için PC ATX PSU PCI 4 P 6 Pin 24 Pin SATA Güç Kablosu Siyah Yeni   Hakkında Açıklama :  Özellikleri : 100% marka yeni ve yüksek kaliteliYüksek kaliteli metal malzeme, yüksek sertlik, çok dayanıklı.4 Adet farklı sökücü ile, yaygın kullanımı, güçlü fonksiyonu ve kullanımı rahat.Güç kablosu için uygun, araba hattı ve diğer çizgi makinesi, sürece boyutu uygundur.Boru Sökücü çıkarma için uygundur büyük 4 Pin erkek ve kadın güç konnektörü.Bir diş sökücü çıkarma için uygundur SATA, Yardımcı 6 Pin erkek ve kadın güç konnektörü.Iki diş sökücü çıkarma için uygundur ATX bağlayıcı blok,Ve 20 Pin üzerinde çalışacak ve 4 Pin (20 + 4, yani 24 Pin) ATX güç konektörü.Dört diş çıkarıcı işaretçilerine kaldırmak için uygundur 4 pin güç konektörü ve 3pin konektörü.Şimdi bu basit ama etkili ile bağlayıcı pin sorunları çözmek kiti! Şartname : Malzeme : MetalBoyutlar : resim gösterildiği Gibi...

19 V 1.3 A ADS40 FSG19 ADS40 SG193 EAY62549202 EAY62768608 19025 GPG Adaptörü LG E1948 S E2242 C E2249 E1948 SX W1947 CY E2351 VZ Siyah5.28 / piece17.30 / piecehakkında Açıklama : 100% Brand New Ve Yüksek kalite.özelliklergiriş : AC 100240 V (Evrensel)çıkış : 14 V 3 AOut koymak adaptör : 6.5mm x 4.4mmgüç : 42 Wrenk : Siyahuyumluluk : 100% Imalatı Uyumlu, karşılamak için Garantili / esceed OEM Özellikleri.elektromanyetik Uyumluluk...

3.16 / piece dönüştürücü + USB 2.0 Erkek Şarj Kablosu Splitter Adaptörü 50 cm Hdmi Erkek Kadın ürün Özellikleri : marka yeni ve yüksek kaliteli Hdmi Erkek Kadın Adaptörü + USB 2.0 Erkek Şarj Kablosu destek 480i, 480 p, 720 p, 1080i, 1080 p...

Açıklama : Mini SAS 1.0 spesifikasyonu ile uyumludur. SATA II spesifikasyonu ile uyumludur. 6.0gbps'ye kadar veri aktarım hızı. Denetleyici için Mini SAS 4i SFF8087 36pin erkek konnektör. Sürücüler için 4 SATA 7 pinli dişi konektörler. SFF8087 arayüzü ağırlıklı olarak MINI SAS 4i dizi kartı için kullanılır, dahili SAS kablosu olarak, SATA arayüzü esas olarak sıradan SATA sabit sürücüyü bağlamak için kullanılır. 3 Gbps * 4 şeritli dört kanal veri iletimini, 6 gbps'lik iletim hızını desteklemek için kablonun bu bölümü. Uzunluk : 1 metre Iletim hızı : 6 G Ağırlık : 30g Renk : mavi Özellikler : Mini SAS 1.0 spesifikasyonu ile uyumludur. SATA II spesifikasyonu ile uyumludur. MINI SAS 4i dizi kartı 6.0gbps'ye kadar veri aktarım hızı. SFF8087 arayüzü Sıradan SATA sabit sürücüyü bağlayın Paketi Dahil : 1 x Kablo Notlar : Farklı monitörler arasındaki fark nedeniyle, resimler öğenin gerçek rengini yansıtmayabilir. Detay boyutlarını sizinkiyle karşılaştırın, lütfen manuel ölçüm nedeniyle 13 cm hataya izin verin. Ürünler bazı sorunları varsa, kötü geribildirim vermeden önce bir mesaj bırakarak lütfen. Anlayışlarınız için teşekkürler. Resim Gösterisi :

 açıklama :  özellikleri : 100% brand new ve yüksek kalite bir dizi USB 2.0 A erkek / bayan Micro B veya MiniB kadın / erkek dönüştürücü adaptörü mikro USB adaptörü USB şarj kullanmanızı sağlar / kablo şarj ve sync ile cihazlar için bir Mikro USB güç bağlantı noktası...

****************************************************** daha fazla bilgi : yeni LGA 1155 CPU BGA Lehim Anakart Soket w / Kalay Toplar ************************************************ resim :  

Yorumunuz bizim iş başarısı için çok önemlidir Bizim ürün ve hizmet ile memnun iseniz, bize olumlu geribildirim ve 5 yıldız bırakın lütfen! Bizim öğe ile tatmin yoksa veya herhangi bir sorun var, lütfen bize ulaşın endişelerinizi ilgili, zaman farkı beri, biz size cevap olabilir birkaç saat sonra sonra mesaj, biz 24 saat içinde size cevap olacak bizim en iyi hizmeti ile sorunu çözmek için, anlayışınız için teşekkür ederiz

Ultra kısa USB 3.0 uzatma kablosu hub kablosu USB 3.0 A erkek kadın 20 CM siyah & yüksek kalite Açıklamaları : Bu Super Speed USB 3.0 uzatma kablosu PC ve Mac kullanıcıları için vazgeçilmez bir aksesuar olduğunu getirmek için USB çevre birimleri gibi sert sürücüler, yazıcılar, fareler, klavyeler, ve USB hub arkasında gelen ulaşmak içinde masa veya odası genelinde...

 Sıcak PCIE PCIe PCI Express Yükseltici Kart 1x için 16x4 için 1 USB 3.0 Yuvası Çarpan hub adaptörü Için bitcoin madenciliği Madenci BTC Cihazlar   Hakkında Açıklama : Ithal Çip, yüksek kalite!Adı : PCIE bir dönüş dört genişleme kartıOtobüs arayüzü : PCIE X1 (X4 ile uyumlu, X8, X16 yuvası)Arayüz tipi : PCIE 4port USB 3.0Ürün boyutu : 120mm (dirsek uzunluğu) * 67mm * 57mmDestek sistemi : DOS, Linux, Windows XP / 7 / 8 / 10, Etkin bir anakart PCIE arayüzü yeterli değildir, bir uzatılabilir 4 dışarı;Kullanımı plugin tasarım aracılığıyla, uzatma hattı doğrudan takılı anakart arayüzü, ve sabit şasi, istikrar ve güvenilirlik büyük ölçüde geliştirilmiş!Ana kontrol paneli kullanır PCIE arayüzü doğrudan güç kaynağı modu, ve hiçbir harici güç hattı gerekli olduğunu, böylece ana kurulu gücü ücretsiz dış parazit, ve istikrar yüksektir!Adaptörü sayısını azaltmak ve transfer hattı, bir hattı doğrudan arayüzü, etkili bir azaltmak arayüzü girişim ve tel kaybı sağlamak için, veri güvenilirlik, böylece iş verimliliğini artırmak için! Alırsınız : 1x4port USB3.0 için PCIe Yükseltici Kart için Madencilik1 x Orijinal KutusuDaha fazla bilgi için resimleri kontrol edin...

yeni Lenovo THINKPAD X200 X200 S X201 X201 I için LCD Video Kablosu LCD Kablo FRU 44 C9909 44 C9910 ÖDEME biz aracılığıyla ödeme kabul T / T, Western Union, Money Gram, EMANET, ve böylece .. biz en iyi teklif kabul edebilir eğer satın daha bir sırayla 10 parça ve daha lütfen bize ulaşın! biz eğer siparişi iptal hakkı saklıdır değil ödeme veya sonra 3 gün içinde ödeme için bize ulaşın ordering. lütfen herhangi bir sorunuz varsa bizimle temas kurmaktan çekinmeyin ödeme...

V6 Çift USB Bağlantı Noktaları Su Geçirmez Masaüstü Bilgisayar PC Kasa Güç Kaynağı ÜZERINDE / KAPALı Düğmesi Anahtarı Destek PCI BağlantıÖzelliği : 1...

Özellikler : SATA22 Pin arayüzü sabit kablolama, sadece sabit disk 5 v voltaj ekipmanının çalışma voltajını tahrik eder Sadece çalışma voltajı 5 v 2.5 inç sabit sürücüyü destekler. Arayüz tipi 2 : SATA 22 Pin Arayüz tipi : ESATA

Sevgili arkadaşlar : 1)Ulaşım hızıEkonomik lojistik Çok yavaş veIzlenemez.2)  Için gecikmeli ekonomik paketleri, bazenFazla 60 gün.  3)Biz seçmenizi öneririzKayıtlı lojistik...

Please wait...